מערכות סולריות

קשת סולרי בע"מ נוסדה בשנת 2008, מתוך השאיפה לגדול וליצור אנרגיה מתחדשת בת קיימא. והיום היא בין החברות המובילות בארץ בתחום יצירת אנרגיה ירוקה.
אז מה בעצם אנחנו עושים?
אנו מתמחים בהקמת מערכות פוטו וולטאיות (סולאריות) על גגות ושדות סולאריים, אשר ממירים את אנרגיית השמש לחשמל. את החשמל שנוצר, הלקוח מוכר לחברת החשמל (הסדרה ברשות החשמל), או משתמש בו לשימוש עצמי (בשיטת מונה נטו).
אנו מקימים מערכות ביתיות וכן מערכות לרפתות, לולים ומבני תעשיה.
לאחרונה, נעשו מספר שינויים והקלות בניית מערכת פוטו וולאטית וביניהן פטור מהיתר של הועדה המקומית למערכות של עד 50 קילוואט פיק וכן שיטת מונה נטו אחיד עד 25 קילווואט פיק אשר פוטרת את הצורך מהתקנת מונה מיוחד עבור המערכת הסולארית.
בנוסף מספקת החברה שירותי שדרוג ואחזקה למערכות קיימות.
מאות בעלי לולים ורפתות, מוסדות, מפעלים, מרכזים ומבני תעשייה ובתים פרטיים כמובן, כבר נהנים ממערכות סולאריות שמניבות להם חשמל נקי.
ומה היתרונות שלנו?
מעבר להקמה ובנייה של מערכות, אנו עוסקים גם בפיתוח, שדרוג מערכות קיימות ויצירת פתרונות בהתאמה לכל לקוח, כך שאנו יוצרים החל משלב החשיבה הייעוץ והתכנון דרך הקמת הקונסטרוקציה ועד חיבור החשמל. ברשותנו צוותים מקצועיים ומיומנים בעלי ידע רב וניסיון של שנים בתחום.
איכות הביצוע היא לנו במעלה ראשונה ואין אנו מתפשרים על פחות מהרמה הגבוהה ביותר בעת ביצוע פרויקט הן מבחינת השירות והן מבחינת היחס ללקוח.

לאתר קשת סולרי התקנת ותחזוקת מערכות סולריות

לפרטים נוספים והצעת מחיר 04-6942220

מיין לפי
הצג בעמוד